Načítání obsahu...
SNABYTEK COMPANY s.r.o.
{m1seller::primary::namer}

VELKÉ ZÁŽITKY PRO KOMERČNÍ PROSTORY

Mnoho možností a velké designové zážitky. Je spousta akvaristik, ale toto vám žádná nenabídne. Potřebujete něco víc? Něco co opravdu osloví, zaujme?.

Dopřejte zážitek, těm kteří jsou pro Vás důležití!

Zaujměte designem a osobitým nápadem. SNABYTEK® nabízí funkční a reprezentativní design, který osloví Vás, vaše zákazníky, klienty či hosty. Budou-li se u Vás cítit dobře, přijdou znovu. Pokud jim návštěvu zpříjemní osobité prostředí, řeknou to svým přátelům. Dejte na kvalitní reference a silné zázemí. Velká akvária na míru unikátnímu prostoru jsou pro nás výzvou, malé - zábavou. Každá zakázka si zaslouží osobní přístup. Na náš výsledek pak můžeme být náležitě hrdí.

CZECH HAND MADE, SNABYTEK®AQUA DESIGN

VÝBĚR REALIZAČNÍ FIRMY

Seriózní společnost svým zákazníkům nic netají! Nechte si vytvořit cenové nabídky nejlépe za na základě projektové dokumentace, kterou Vám rádi vypracujeme. Naši klienti obdrží položkový rozpočet, nikdy nekupujte zajíce v pytli.

CENY

Často kladená otázka: "Kolik stojí akvárium cca 1000l?" Velmi častá odpověď: "Toto nejsme schopni zodpovědět." Ceny se u nás stanovují individuálně vždy na základě jasně dané specifikace. Bez jasně určené vazby na užitné vlastnosti díla, může takový výběr vést k neuspokojivému výsledku. Zkušenosti nám ukázali, že nejlepší projekty vznikají na základě definování požadavku na design, vzhled a vlastnosti akvária. Každé akvárium je jedinečné díky jedinečným požadavkům našich klientů. Proto Vám cenu bohužel na počkanou říci neumíme, ale dokážeme Vám vypracovat předrealizační projekt kde se cenu dozvíte.

MONTÁŽ A REALIZACE

Montáž akvária zajišťujeme našimi pracovníky, kteří provedou odbornou montáž vč. zprovoznění akvária se vším komfortem. Jsme připraveni uspokojit i klienty, kteří preferují vlastní montáž. Akvárium dokážeme dodat jako celek. Nástěnné akvária se montují nejlépe na zděnou nebo panelovou stěnu. SDK příčky musí být na takovou montáž dopředu připraveny a vyztuženy. Ideální je i příprava elektřiny. Pro tyto účely Vám s nástěnným akváriem dodáme i schéma montáže.

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

EXKLUSIVNÍ AKVÁRIA DO EXKLUSIVNÍCH PODNIKATELSKÝCH PROSTOR

    GALERIE AKVÁRIÍ